Eğitm Sayısı :532
AnasayfaTeknolojiGoogle Dijital Atölye

Google Dijital Atölye

Google-Dijital-Atolye

Dijital yeteneklerini geliştirmek isteyen herkese ücretsiz eğitim programı

Google ile T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TOBB ve İŞKUR işbirliği ile hem çevrim içi hemde yüz yüze eğitimler ile her yaştan kişiye ve kitleye ulaşmayı hedefleyen bir program “Google Dijital Atölye” . Bu program ile her yaştan kişiye ulaşmayı hedefleyen ve kariyer basamaklarını adım adım geçmek için bu eğitim projesini duyurdu. Aynı zamanda ücretsiz olarak buna herkes erişebiliyor.

Türkiye’de KOBİ’lerin dijital yetenekleri ne durumda?

Paylaşılan rakamlara göre Türkiye’deki KOBİ’lerin yüzde 33’ünün teknolojiyi nasıl kullanacağı konusunda net bir fikir sahibi yok. Boston Consulting Group işbirliğiyle hazırlanan Türkiye İnternet Ekonomisi Raporu’na göre internet aktivitesi yüksek olan KOBİ’ler, bu sayede üç yıl içinde ortalama yüzde 17’lik bir büyüme ve çalışan sayılarında ortalama yüzde 24 oranında bir artış sağlamış. İşte Google Dijital Atölye de bu dijital yeteneklerin artırılmasını hedefliyor.

 

Kaynak : http://webrazzi.com/2017/03/24/google-dijital-atolye-dijital-yeteneklerini-gelistirmek-isteyen-herkese-ucretsiz-egitim-programi/

Etiketler
Paylaşmak Güzeldir :)
2017’nin İlk 9 E-
Angular 2 Dersleri |

ademyalcin27@gmail.com

Oy
Henüz yorum yapılmadı . İlk sen neden yorum yapmayasın ?

Yorum yap

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*