Eğitm Sayısı :532
AnasayfaTeknoloji Köşesi

Web sitesini kurmaktan dijital pazarlamaya kadar size ücretsiz eğitimler sunan Google' ile kendiniz geliştirebilir işletmenizi büyütebilirsiniz. Online kursları tamamladığınızda Google tarafından size sertifika verilmektedir.

Whatsapp, 1 Milyardan fazla kullanıcıya sahip whatsapp kullanıcıları birbirleriyle iletişim kuramıyorlar.

Türkiye - Japonya - Güney Kore ülkelerine ait eğitim'e teknoloji entegrasyonu, Eğitim sistemleri yıllara göre eğitim sistemlerindeki yapılandırmalar hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar teknolojisini müfredata entegre etme sürecini keşfetmek için üç öğretmenin eğitim programı incelendi. Bu çalışmanın odak noktası, okulların, kolejlerin ve öğretim bölümlerinin fakülte ve öğrencilerin bilgisayar teknolojisi kullanım ve entegrasyonunun alttan üst düzeylerine geçişi aşamalarını tanımlamaktır.

Google ile T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TOBB ve İŞKUR işbirliği ile hem çevrim içi hemde yüz yüze eğitimler ile her yaştan kişiye ve kitleye ulaşmayı hedefleyen bir program "Google Dijital Atölye"

Bence, dünyanın önde gelen e-Öğrenim uzmanlarından 49'unun 2017 için öngördükleri en iyi 3 eğilimi sorularak yapılan bir bir araştırma